ПОРТОВЕ ЕКСПЕДУВАННЯ ВАНТАЖІВ

Ми створюємо та будуємо гнучкий та креативний шлях для вашого успіху у світі портового експедування, надаючи найкращі послуги та рішення.

ТОВ “СМТ ЮЖНИЙ ЛТД”, будучи найбільшою в порту Південний транспортно-експедиторською компанією, надає повний спектр послуг, пов’язаний з експедируванням генеральних та навантажувальних вантажів у портах: Південний, Одеський, Чорноморський, Ізмаільский, Рені та Миколаївський.

Основною спеціалізацією підприємства є експедирування добрив та хімічних вантажів, що перевантажуються через комплекс Одеського припортового заводу. Також ми експедуємо зернові, метали, вугілля, клінкер, боксити, чавун, та інші генеральні та навалочні вантажі, що перевантажуються в морському торговому порту Південний. Ми працюємо відповідно до чинних технологічних норм і правил.

Експедирування від ТОВ “СМТ ЮЖНИЙ ЛТД” включає наступний комплекс послуг:

 • відстоювання інтересів Замовника та дії від його імені та за дорученням у його взаємовідносинах з перевізниками, портами, митними та іншими організаціями в частині організації та здійснення перевезень, перевалки, зберігання та ТЕО вантажів Замовника в Україні та за кордоном;
 • забезпечення проведення митних процедур;
 • оформлення всіх необхідних вантажних документів;
 • одержання відповідних сертифікатів на всі види вантажів;
 • розкредитування залізничних накладних;
 • рекомендації щодо транспортних умов контрактів та консультації щодо підвищення ефективності перевезень та скорочення транспортних витрат Замовника в Україні та за кордоном;
 • видача додаткових документів, необхідних для відправлення вантажів Замовника, сертифікатів ветеринарних, карантинних, ТПП та ін. документів;
 • консультації щодо зниження витрат за вантажно-розвантажувальними операціями;
 • оперативний облік вантажів, що надходять у порт, надання інформації щодо їх накопичення;
 • контроль за збереженням вантажів та дотримання правил при їх перевалці складуванні та зберіганні на складах;
 • відправлення перевізних та інших документів у погоджений термін.

З умовами надання послуг компанією ТОВ “СМТ ЮЖНИЙ ЛТД” з експедирування вантажів ви зможете ознайомитись, завантаживши “Загальні умови транспортно-експедиторського обслуговування грузов“.

При наданні послуг з експедирування, що вимагають митних брокерських операцій, оформлення вантажних митних декларацій та пов’язані з цим операції входять до загальної ставки оплати транспортно-експедиторських послуг.

“ТОВ СМТ ЮЖНИЙ ЛТД” з величезною відповідальністю ставиться до якості своєї роботи, тому можете бути впевнені, що ваші вантажі будуть доставлені вчасно, в цілісності та безпеці. Високий професіоналізм наших фахівців допоможе вам оцінити нашу роботу на найвищому рівні. Звертайтесь до нас, компанія ТОВ “СМТ ЮЖНИЙ ЛТД” забезпечить якісним та відповідальним експедируванням будь-якого вантажу.

Усі експедиторські послуги, що надаються компанією «СМТ ЮЖНИЙ ЛТД», прописані в офіційному договорі.


Для замовлення наших послуг або отримання детальної інформації щодо експедування, будь ласка, звертайтесь за вказаним телефоном:
+3 (0482) 300-550